niedziela, 2 marca 2014

Rozdział 2

Amanda

- Mandy, powiedz mi, czemu ty się tak ciągle lampisz na tego Malika? – Claire, moja przyjaciółka wydęła usta, przyglądając mi się swoimi wielkimi, niebieskimi oczami.
Wzruszyłam ramionami i zagryzłam wargę, lustrując piękną sylwetkę nauczyciela, gdy zapisywał temat na tablicy.
- Jest seksowny? – mruknęłam sama do siebie, przypominając sobie obraz nagiego ciała mojego profesora. Cudowne, pokryte masą tatuaży. Był niesamowity.
Blondynka wybuchnęła śmiechem, na co ten obrócił się i uważnie nam przyjrzał. Był wyraźnie rozdrażniony. Przejechałam językiem po mojej dolnej wardze i zauważyłam jego zdziwienie. Zamiast się odezwać, uciszać jak resztę klasy, usiadł do biurka i zaczął notować coś w dzienniku. Punkt dla Mandy. Dobrze wiedziałam, że cholernie podobał mu się nasz seks, ale nie potrafił, nie mógł tego przyznać.

- O mój Boże! – jeknęłam siedząc na dziedzińcu, przyglądając się jak nauczyciel angielskiego w skupieniu czyta jakąś książkę.
- Co ci? – Claire spojrzała na niego i wzruszyła ramionami. – Facet jak facet.
- Nie, nie. – przełknęłam ślinę i podrapałam się po głowie. – To zadanie z matmy… - podsunęłam jej kartkę pod nos, a sama przyglądałam się Malikowi. Dlaczego ten typ tak mi imponował. Powinnam w tej chwili uganiać się za chłopakami z mojego roku, zamiast tego wpatrywałam się maślanymi oczami w starszego o kilka lat mężczyznę…

***

Mijały dni, a nauczyciel centralnie mnie olewał. Nie odpowiadał na pytania, nie reagował na moje odpowiedzi.
- Trafiła mi się klasa tłumanów. – przeleciał wzrokiem po ławkach, zatrzymał się na mojej, zmarszczył czoło i ruszył do biurka.
- A może jest pan ślepy. – syknęłam, jednak to wystarczyło, by kilkanaście par oczu odwróciło się w moim kierunku. Poczułam nagły napływ adrenaliny. Krew lekko we mnie buzowała, ale to było tylko wewnętrzne odczucie. Moje policzki nie nabrały rumieńców, ciało nie zaczęło się trząść.
- Benson – profesor starał się, by ton jego głosu był surowy, jednak usłyszałam w nim nutkę zwątpienia i ciche westchnięcie. – Gadasz od rzeczy.
- Pan chyba żartuje, panie Malik. – pokręciłam głową. Moi koledzy przenosili wzrok to na mnie, to na bruneta, czekając co wydarzy się za chwilę. – Siedzę cały czas z ręką podniesioną do góry, a pan ma to w nosie.
- Nie jesteś sama w klasie. Twoje ego jest trochę zbyt duże, nie wydaje ci się Benson? – na twarz Malika wdarł się delikatny, wredny uśmiech. On sobie ze mnie drwił? I w ogóle od kiedy zwraca się do uczniów po nazwisku? Chyba dawno się nie ruchał. – Słucham?
Wszyscy wlepiali we mnie wzrok, gdy toczyłam wewnętrzny monolog. Cholera… albo ten filolog od siedmiu boleści jest pieprzonym Voldemortem, albo powiedziałam to na głos.
- Nic nie powiedziałam, proszę pana. – zacisnęłam wściekła pięści. Kompromitacja przed całą klasą. Punkt dla Malika.
Na jego ustach znów zamajaczył ten dziwny uśmieszek, jakby właśnie wdzierał się do mojej głowy i odczytywał wszystkie myśli.
- Zostaniesz po lekcji w klasie. Porozmawiamy o twoim zachowaniu i ostatnim sprawdzianie. – skinął głową, na co jedynie przewróciłam oczami.
PRZE-JE-BANE.
Do końca lekcji nie mogłam się na niczym skupić. Jeśli Malik zamierzał pokazać komuś ten sprawdzian, najprawdopodobniej wylecę ze szkoły. Wszystko wyleciało mi z głowy, gdy o tym rozmyślałam. Nawet nie zorientowałam się, gdy zadzwonił dzwonek, koledzy wyszli z klasy. Nauczyciel stanął przede mną, skanując kartkę wzrokiem, po czym położył ją na ławce. Wielka jedynka przy moim nazwisku. Nie spodziewałam się niczego innego, ale i tak wyglądało to dziwnie – zawsze dostawałam piątki.
- Wydaję mi się, że miało to być wypracowanie na temat bohaterów romantycznych, a nie o tym jakie rzeczy wiesz na temat seksu. Takie rzeczy możesz opowiadać nauczycielce od WDŻ. – zgromił mnie swoimi brązowymi tęczówkami.
Wzruszyłam ramionami i zaśmiałam się pod nosem.
- Kiedy poprawa?
Zmarszczył czoło i pokręcił głową.
- Może zaliczenie ustne? – przyglądałam mu się z dołu, oblizując delikatnie górną wargę.
Z sekundy na sekundę odpuszczał. Wyraźnie rozluźnił mięśnie ciała, jego napięte ramiona opadły. Nie mogłam odczytać żadnych znaków. Wyraz jego twarzy był dziwny, ale na pewno nie surowy. Odchrząknął i obrócił się, ruszając do biurka, zbierając swoje rzeczy. Wskazał dłonią na drzwi.
- Nie zgrywaj się. – mimowolnie wstałam i podeszłam do niego. Zatrzymałam się tuż przy nim i przejechałam dłonią po torsie.
- Jestem twoim nauczycielem, nie kolegą Benson, zwracaj się do mnie z należytym szacunkiem. – starał się brzmieć poważnie i wrogo, jednak ton jego głosu był płytki. By wypowiedzieć te kilka słów musiał kilkakrotnie nabrać powietrza.
- Naprawdę chcę zdać, proszę pana. – zamrugałam kilkakrotnie, wspięłam się na palce i złożyłam na jego ustach krótki pocałunek, po czym wyszłam z klasy.

Zayn

Kiedy drzwi trzasnęły, stałem jeszcze kilka minut w szoku. Rozejrzałem się po pustej klasie i zatrzymałem wzrok na ławce Amandy.
- Cholera. – mruknąłem i zgarnąłem sprawdzian z ławki. Gdyby ktoś go znalazł, mielibyśmy oboje spierdolone życie. Powinienem to spalić, wyrzucić, ale schowałem kartkę do torby od laptopa. W domu wyciągnąłem i zacząłem studiować od nowa.

„Zayn,
Nie powinnam tego robić, ale nie potrafię przestać o Tobie myśleć. Rozkoszuję się na lekcjach widokiem Twojego boskiego ciała. Każdego wieczora przypominam sobie jak cudownie smakujesz. Twoje usta czy On. Dotykam się…”

Odrzuciłem kartkę totalnie rozjebany, nie mogąc doczytać do końca. Popierdolona gówniara robiła mi sieczkę z mózgu. Gdyby była starsza, z chęcią przeleciałbym ją nie raz. Odpaliłem papierosa i zaciągnąłem się kilkakrotnie. Normalnie pewnie bym się tym nie przejmował, gdyby twarzą w twarz nie była aż tak odważna. Potrafiła patrząc mi w oczy powiedzieć, że chce mi obciągnąć, znowu.

Przyglądałem się jak płomień rośnie. Tusz błyszczał się złotem. Ocknąłem się dopiero, gdy ogień sięgnął moich palców. Odrzuciłem kartkę na podłogę i przydeptałem. Co to do cholery miało być… Mogłem podpalić chatę.

Od autorki:
Zapraszam do obejrzenia mojego własnego zwiastunu do Furious


3 komentarze:

 1. No to robi się coraz bardziej gorąco, jedno jest uzależnione od drugiego :)
  @TheAsiaShow_xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejku, kocham to *-*
  Lecę czytać dalej, bo dopiero go znalazłam xx
  @Kwiatkowska04

  OdpowiedzUsuń
 3. super! 72-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Za komentarz licz, że Malik zrobi z Tobą to co z Amandą aha ;) x